Videa

 • Ichef trouba Gorenje která vaří za Vás…

  Ichef - ukázka funkcí a hlavní výhody Podívejte se jak funguje to nejlepší co je 🙂

  Číst dál  

 • Vaření v páře? Ano, vaření v páře….

  Co myslíte? Bavilo by Vás vařit v páře?? Bavilo by Vás vařit v páře za pomocí malého množství 0,05l" vody??? Víte, že při klasickém vaření dochází ke ztrátě až 50% vitamínů a minerálů? Máme pro Vás řešení!!!

  Číst dál  

 • GORENJE: IQcook: Revoluce geniálního vaření

  Novinka IQcook od společnosti Gorenje přivádí do kuchyní geniálního pomocníka, se kterým je vaření rychlé, úsporné, zdravé, bez starostí, bez námahy a s vynikajícím výsledkem. IQcook je první varná deska na světě, která používá nejmodernější technologii, inteligentní senzor pro automatické vaření v páře. Deska IQcook umí vařit sama, bez jakékoliv kontroly! Vždy nastaví správnou teplotu i výkon a to bez ztráty nutričních hodnot potravin a dokonce zvládne řídit několik vaření najednou. IQcook – zdravé vaření v páře: IQcook je jediná varná deska, která umí vařit i v páře a to dokonce v jakémkoliv hrnci vhodném pro indukci, stačí půl deci vody na kilo zeleniny! IQcook vždy nastaví správnou teplotu i výkon tak, aby nedocházelo ke ztrátě nutričních hodnot potravin.

  Číst dál  

 • Nová generace varné techniky Gorenje

  Představujeme Vám technologii a pokrok ve varné technice značky Gorenje. Podívejte se sami co umí Vaše trouba....

  Číst dál  

 • iChef Gorenje Revoluční Trouba

  Revoluční dotyková trouba s ovládáním "ala iPhone" vyhrála ocenění Red Dot Design Award. Porota skládající se z renomovaných nezávislých odborníků z celé Evropy ocenila inovativní troubu iChef hned ve dvou kategoriích. V letošním roce jde přitom už o třetí významné ocenění trouby iChef -- již vyhrála v mezinárodní soutěži Red Dot Design Award a slovinském klání Design Award of the Year.

  Číst dál  

Chcete nezávazně zpracovat návrh kuchyně? – Kontaktujte nás

Profesionální návrh kuchyně je důležitým krokem k praktické, elegantní, nadčasové a zejména funkční kuchyni Gorenje.