Gorenje+ GDV652XL – myčka, která pojme až 17 sad nádobí!

Dishwasher Gdv652xl

Gorenje+ GDV652XL – myčka, která pojme až 17 sad nádobí!

Prémiová řada Gorenje+ se rozrostla o výjimečnou XL myčku na nádobí. Řadě bonusů, které nabízí, dominuje možnost zaplnit ji až 17ti sadami nádobí, což je opravdový unikát. V kuchyni vybavené myčkou GDV652XL nezůstává žádné přebytečné špinavé nádobí ve dřezu ani na stole. Tři koše se snadno nastavitelnými třemi úrovněmi bez problémů pojmou vše, včetně rozměrných talířů a hrnců, takže opravdu není nutné plýtvat energií, vodou ani časem a ručně umývat nádobí, na které standardní myčky (zpravidla s kapacitou maximálně 13 sad) zkrátka nestačí. Při mimořádné kapacitě však myčka GDV652XL zůstává energeticky úsporná – spotřebu vody i energie totiž přizpůsobí aktuálnímu množství nádobí. Nezáleží na tom, zda je zaplněná zcela nebo jen zčásti, spotřeba je vždy optimální a výsledek maximální. Ve srovnání s ručním mytím může být spotřeba vody dokonce až čtyřikrát nižší. Úsporná a chytrá XL myčka zvládne největší i nejmenší množství nádobí při zachování nejnižší úspory vody a energie. Už žádné ruční mytí!!

A inteligence chytré XL myčky jde ještě dál! Po zapnutí prostřednictvím LED diod ve třech barvách (systému LED+) průběžně sděluje, co se právě děje. Spotřebitel se tak dozví, v jakém stádiu mycího programu myčka v danou chvíli je, zda ji ještě může otevřít a přidat pár kousků nádobí, aniž by se cyklus přerušil, kdy bude nádobí čisté a připravené k dalšímu použití, jestli nechybí některý z mycích prostředků a řadu dalších užitečných informací. Nejmodernější technologie a ekologicky šetrný přístup provází použití materiálů prvotřídní kvality (osm základních částí je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli), zaručujících dlouhou životnost a spolehlivý provoz.

Gorenje myčka GDV652XL

Elegantní XL myčka na nádobí GDV652XL je, stejně jako další myčky gorenje, velmi tichá. Systém AquaStop zabraňuje úniku vody, což eliminuje nebezpečí nečekaného „vytopení“ kuchyně. Patentovaný systém SCS+ mycí prostor dokonale vyčistí ještě před zahájením mytí, takže nehrozí žádné nežádoucí pachy a bakterie, vše je dokonale čisté. Stříkací ramena až na devíti úrovních zajistí vynikající výsledky i při mytí toho nejšpinavějšího nádobí. Aktivní sušení, využívající speciální větrání a odvod vlhkosti, zabraňuje tvorbě kapek a kondenzátu. Pokud nádobí není moc špinavé, je možné proces urychlit a dát myčce pokyn k automatickému nastavení teploty a množství vody jednoduchým stisknutím tlačítka. Nádobí bude dokonale čisté a vysušené v nejkratší možné době. XL myčka Gorenje+ GDV652XL se přizpůsobí potřebám nejnáročnějších zákazníků a uspokojí i skutečného odborníka. Opravdová úspora, dokonalost a elegance!!

Společnost Gorenje je špičkou na světovém trhu s kvalitními domácími spotřebiči již více než šedesát let. Jejich výrobky se mohou pyšnit těmi nejlepšími vlastnostmi, jako jsou technologická dokonalost, inovativní design a především maximální energetická úspornost. A přesně takové jsou výjimečné produkty z řady Gorenje+. Tyto spotřebiče splňují a překračují i ta nejpřísnější ekologická očekávaní a normy díky velmi nízké spotřebě energie a vody a také mají řadu moderních technologických funkcí a dokonce i celosvětových prvenství. Kromě těchto vlastností je také kladen důraz na funkční, ale zároveň dokonalý design.

Produkty z řady Gorenje+ zakoupíte ve vybraných kuchyňských studiích, kde vědí, jak najít tu správnou kombinaci vybavení, přesně podle požadavků a potřeb zákazníka (seznam studií)

Navíc při koupi KUCHYNĚ gorenje získáte během léta tuto dokonalou XL myčku v hodnotě 29.990 Kč zdarma a navíc ještě další bonusy až do výše 30.000 Kč. Více o této akci se dozvíte na www.gorenje.cz

Více o této řadě designových, technologicky vyspělých a úsporných spotřebičích na www.gorenjeplus.com/cz/

Přijďte si myčku prohlédnout k nám na studio, domluvte si termín za pomocí kontaktního formuláře.

Kontaktujte nás

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Profesionální návrh kuchyně je důležitým krokem k praktické, elegantní, nadčasové a zejména funkční kuchyni Gorenje.