9 důvodů Gorenje

Krátké shrnutí pár důvodů, které stojí za to mít na jednom místě. Výběr kuchyně je složitý proces a tyto body by při výběru kuchyně měly hrát roli.

Delta1

9 důvodů proč si vybrat kuchyň na jednom z našich studií

Kuchyně je nábytek, který tvoří z prostoru domov. Budete jí pravděpodobně užívat mnoho let. Po celou dobu by měla kuchyňská linka splňovat bezchybnou funkčnost bez jakýchkoli Vašich starostí.

1
Naše zkušenosti…

Firma Gorenje má víc jak 60 let zkušeností v oboru výroby kuchyní.Naše firma spolupracuje s firmou Gorenje víc jak 10 let.

2
Jedna značka…

Kuchyně Gorenje to jsou kuchyně i spotřebiče jedné značky se všemi souvisejícími výhodami. Vše uvídíte a „osaháte“ si na našich studiích.

3
Perfektní servis…

Máme na svých studiích profesionálně vyškolený personál, který Vás provede tím co je důležité a díky svým zkušenostem navrhne ideální kuchyň do vašeho prostoru jak designově tak funkčně.

4
Individuální přístup…

Vždy získáte individuální přístup ke všem vašim požadavkům a odpovědi na všechno, co Vás zajímá. Vážíme si, že jste u nás, postaráme se aby jste byli spokojeni.

5
Kompletní služby…

Zaručíme Vám zcela kompletní služby, od návrhu Vaší kuchyně, až po dopravu a samotnou realizaci. Minimalizujeme Váš potřebný čas. Co je možné zařídíme za Vás.

6
Víte co budete mít doma…

Kuchyně Gorenje jsou pouze ze zdravotně nezávadných materiálů s atestací. I když to na první pohled nemusí být klíčové, tak Gorenje si uvědomuje že v kuchyni se připravuje jídlo které jíme.

7
Ekologie, šetrný provoz a úspora nákladů…

Firma Gorenje klade důraz na ekologii šetrný provoz a nízkou spotřebu elektrické energie. Na budoucnost je třeba myslet už dnes.

8
Vzhled a design…

Nabízíme originální design díky ojedinělým sestavám kuchyňských linek a spotřebičů. Gorenje spolupracuje se světovými designéry například Ora–Ïto, Karim Rashid nebo studio Pininfarina.

9
Mezinárodní uznání…

Značka Gorenje získala mnoho mezinárodních ocenění za design a kvalitu například včetně uznávané Red Dot Design Award.

Chcete nezávazně zpracovat návrh kuchyně? – Kontaktujte nás

Profesionální návrh kuchyně je důležitým krokem k praktické, elegantní, nadčasové a zejména funkční kuchyni Gorenje.