Moderní kuchyně

Nezávazně Vám ZDARMA navrhneme řešení.

Delta Multicolor Jabolcno Zelena

SIGMA bordó lesk / vanilka lesk

Zralá červená s jemnou vanilkou vytváří kuchyň požitků a potěšení. Při velkorysosti prostoru je praktické umístění dřezu uprostřed místnosti.

SIBILA bílý dub / černé sklo – lacobel

Jemné struktury bílého dubu v kombinaci s temně černým sklem a elegantními detaily z hliníku působí nevšedně. Vhodným zvolením barevných doplňků docílíme jemné extravagance.

SELENA vanilka lesk / lískový ořech lesk

Lesklý vanilkový odstín v kombinaci s měkkým odstínem dřeva působí přívětivě a útulně. I s použitím malé sestavy si kuchyň zachová svoji exkluzivitu.

REA cihlová / antracit

Protiklad bílých kuchyní je tato nevšední kombinace dřeva a sytého odstínu. Při zachování čistých vodorovných linií v desénu i při volbě úchytek vytváří elegantní kompozici prostoru.

NOLA olivovník / bílá

Lesklý povrch dřeva v kombinaci s bílými a tmavými plochami je originální. Akrylový povrch je velice odolný. Jednoduché linie designu dávají prostor fantazii.

NELLA vanilka

Dokonalá kombinace materiálů a barev působí harmonicky a přívětivě. Vestavěné spotřebiče s integrovanými úchytkami umocňují jednoduchou linii.

LIBRA bílá akryl / jabloň

Hladké, čisté linie splňují minimalistické trendy bydlení. Ideální pro použití ve velkém obytném prostoru.

KIRA polární modrá lesk

Originální zaoblené linie jsou dokonale umocněny vestavěnými spotřebiči od designera Karima Rashida. Oblé tvary odpovídají nejnovějším trendům.

ISA denim modrá / šedý dub

V kuchyni by měl být prostor pro tvůrčí činnost. Tato kreativní kombinace materiálů podpoří fantazii a probudí ve vás energii.

FORTUNA bílá lesk / černé sklo dekor

Splňuje touhu po individualitě. Výběr z široké palety barev v matném nebo lesklém povrchu umožňuje vyniknout zaobleným tvarům skříněk.

FANTASIA bílá lesk / carbon lesk

Nadčasově atraktivní lesklá bílá je obohacena novými neokoukanými prvky. Díky nevšedním kombinacím lze členit prostor dle potřeby.

DELTA bílá lesk / grafit smrk

Kombinace bílé s grafitově šedou smrkovou dýhou působí harmonicky. Minimalistický design dává pocit, že vše je tak, jak má být.

BRILLIANCE zelená vysoký lesk / černá vysoký lesk

Velkolepost výběru z široké palety odstínů extra lesklých dvířek dává možnost splnit ty nejvyšší individuální nároky. Materiál Parapan® je originální akrylátový materiál zaručující tu nejlepší kvalitu pevného povrchu s vysokým leskem.

ALEA zebrano lesk / magnolia lesk

Ideální kombinace při uplatnění otevřeného bydlení. Je to nejen kuchyně, ale obytný prostor pro celou rodinu.

Chcete nezávazně zpracovat návrh kuchyně? – Kontaktujte nás

Profesionální návrh kuchyně je důležitým krokem k praktické, elegantní, nadčasové a zejména funkční kuchyni Gorenje.